Niech ?? w oczy, nawet jeśli was ?? re nie wiele piłkarz, wiedząc, jak radzić sobie kilka sztuczek piłki nożnej może oznaczać, że ogromna różnica w swoim kręgu znajomych. Poprawa na swoich sztuczek piłkarskich i umiejętności nieprawdaż ?? t tylko imponuje swoim znajomym i panie chociaż. Mogą również uzyskać wydajność mecz na wyższy poziom, ponieważ ?? one ponownie zaskakujące i skuteczne. Mogę podać wiele przykładów na tej części: pamiętam, kiedy Ronaldinho pierwszy zaczął wykonywać swój słynny ruch Elastico? (wylać piłkę z jego zewnętrznej części stopy w lewo, a następnie szybko cięcia go z jego wnętrza) Obecnie obrońca, że ​​?? y stoi Ronaldinho w porównaniu z jednym pojedynku jeden na pewno będzie ostrożny wobec tego ruchu, ale kiedy Brazylijczyka właśnie wymyślił, to było bardzo zaskakujące i udało mu się stworzyć spustoszenie gdy jego Elastico będzie działać. I ?? nie mówię ?? ci będziesz w stanie wykonywać jak również Ronaldinho po nauczyć sztuczek piłki nożnej w tym stylu, ale to na pewno daje niesamowitą przewagę w sytuacji meczu. Innym doskonałym przykładem sztuczek piłkarskich i umiejętności, które mogą coś zmienić jest Zidane ?? s 360 wirowania. Chociaż ?? sa bardzo skuteczne i proste posunięcie, to nie było ?? t aż Zizou spopularyzował go, że gracze na całym świecie rzeczywiście użył go w meczach.