Aktualności

I Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej Młodzików

| | Autor: admin

Te drobne incydenty nie stanowią realne zagrożenie dla piłkarz ?? s fizyczne samopoczucie. Jak wszyscy rodzice piłka nożna może zaświadczyć, kontaktu fizycznego podczas gry w piłkę nożną jest nieuniknione. Oczywiste pytanie, czym jest - w jaki sposób utrzymać nieunikniony kontakt z powodując więcej niż kilka bóle? Tak naprawdę są dwa aspekty, które wchodzą w grę, gdy biorąc pod uwagę środki ostrożności, które można podjąć, aby zachować swoją młodość piłkarz z coraz poważnie ranny. Jeden i często myślałem nadrzędną, oczywiście, nagolenniki piłkarskie, jedyna prawdziwa ochrona fizyczna, że ​​piłkarz nosi. Poza nagolenniki, piłka nożna player ?? s ciało jest praktycznie bezbronny. I że podatność na uszkodzenia, co sprawia, drugi rozważenia ogromne znaczenie. Piłka nożna dzieci muszą się uczyć, jak myśleć o unikanie urazów jako część gry. To nastawienie psychiczne i wiedza gracza ?? własnej zdolności przewidywania potencjalnie szkodliwych sytuacji i podjęcie działań w celu uniknięcia ich, że mogą uczynić różnicę między byciem w stanie podnieść się z boiska i grać na lub być odprowadzane. Zbyt często trenerzy piłki nożnej młodzieży, ich zapał do komponowania zwycięski zespół będzie wydawać zbyt mało czasu na bezpieczeństwo. Bezpieczna zabawa może być wzmocnione i gry wstępnej po przykłady tego, co dzieje się gry, gdy pewne działania są podejmowane i co można zrobić inaczej, aby osiągnąć bezpieczniejsze wyniku następnym razem podobna sytuacja przedstawia się. A dzieci muszą zrozumieć, że zagrożenie może pochodzić nie tylko z własnych działań, ale z innych piłkarzy na boisku. Muszą wiedzieć, jak uniknąć przeciwnika ładowania, zachowując kontrolę nad piłką.

nie komentowano | odsłon: 9 836Ostatnie zdjęcia kompletna galeria

Maszycanka Maszyce - MKS
MKS - Sportowiec Modlniczka