Kadra „Młodzików”

To było trochę dziwne sytuacji, ponieważ Mia Hamm była dla niej piłkarz drużyny narodowej, ale nie mają szans w pełni profesjonalny kontrakt z klubem. Ale po obejrzeniu jej występy, piętach North Carolina Tar szybko podpisał ją i zrobili dość dużo, ponieważ Mia Hamm został z klubu przez 4 sezony, zdobywając ponad 100 bramek w swoim czasie tutaj. Prawdopodobnie jednym z najważniejszych osiągnięć Mia Hamm jest to, że udało jej się doprowadzić kobiety ?? y piłkę nożną na poziomie zbliżonym do tego, co ludzie grają. Ona jest jedną z dwóch kobiet wymienionych w Pele ?? s "Lista 125 Najlepszy piłkarzy wszech czasów", a ona jest symbolem sportu kobiet na całym świecie. Ona również posiada dwa FIFA World Player of the Year, którą dostał w 2001 roku (pierwszy rok trofeum otrzymał) i 2002. Niestety, będzie musiała zdobyć dużo więcej z tych nagród, ale z World Gracza Roku przyznania nagrody dla kobiet, gdy Mia Hamm już zbliża się do końca swojej kariery, że nie bardzo mają szansę poszerzenia jej pokoju trofeum. W liczbach, Mia Hamm była Stany Zjednoczone góry strzelców, z 158 goli w 275 meczach, niezwykły rekord, który będzie prawdopodobnie pył i rdza, zanim zostanie pobity. Ona zdobył więcej goli niż jakiegokolwiek mężczyzny lub kobiety do jej reprezentacji, choć wielu specjalistów soccer zgodzi się, że poziom piłki nożnej kobiet jest wciąż we wczesnej klasy i nie może być w porównaniu do mężczyzn ?? s piłki nożnej jeszcze.