Aktualności

Mecz o „życie”

| | Autor: admin
Dawno minęły czasy, kiedy piłka nożna, dla bardzo młodych zawodników, był to 11 gra strona z końcowej linii zasad i nie dotyka piłki do masywnych okresach gry. Piłka nożna młodzieży w wieku od 6 do 11 jest zazwyczaj o zabawę, grając małe jednostronne mecze takie jak 4 v 4 bez bramkarzy cel, propagowanie wiele akcentów piłki i interakcji gracza na boisku. Poprzez gry w piłkę nożną i zachęcanie dzieci do podjęcia regularnych ćwiczeń wiele czynników ryzyka, które są związane z chorobami serca, takich jak otyłość i cukrzyca, można znacznie zmniejszyć. Stwierdzono, że otyłość u dzieci wzrosła o ponad 50% od 1976 roku, co jest naprawdę przerażające fakty. Pierwsze dziecko zaangażowany w piłce nożnej nie tylko poprawić swoje zdrowie. Wspomnieliśmy już ulepszeń w szkole.
nie komentowano | odsłon: 10 374Ostatnie zdjęcia kompletna galeria

Maszycanka Maszyce - MKS
MKS - Sportowiec Modlniczka