Aktualności

Oficjalny sponsor MKS 2004

| | Autor: admin
Gra w piłkę nożną, rozgrywa się pomiędzy dwoma zespołami z 11 zawodników każda, jest zdecydowanie najbardziej popularnych sportów na świecie. Gra toczy się z piłką na prostokątnej pole trawy z celem na każdym końcu pola. Celem gry jest zdobycie przez manewrowanie piłkę w przeciwną bramkę. Zespół, który zdobędzie najwięcej bramek do końca wygrywa meczu. Gra jest urzędował przez sędziego, który ma "pełne uprawnienia do egzekwowania przepisów gry w związku z meczu, do której został powołany" i którego decyzje są ostateczne. Sędzia jest wspomagany przez dwóch asystentów sędziów. Standardowy mecz piłki nożnej dla dorosłych składa się z dwóch okresów, po 45 minut każda, znany jako połówki. Zwykle jest 15 minut "pół etatu" Przerwa między połowami. Koniec meczu jest znany jako "w pełnym wymiarze godzin." Współczesnej historii piłki nożnej sięga ponad 100 lat. Wszystko zaczęło się w 1863 roku w Anglii, kiedy piłka nożna rugby i piłkarski odgałęzienia na ich różnych kursów i pierwszy na świecie piłkarski został założony - Związek Piłki Nożnej w Anglii. Obie formy piłki nożnej mają wspólną bazę i oba mają długo i zawile rozgałęziony przodków drzewo. Po angielskiego Związku Piłki Nożnej, następnego najstarszego są Scottish FA (1873), FA Walii (1875) i Irlandczycy FA (1880). Ściśle mówiąc, w czasie pierwszego meczu, Anglia miał innego Partner Association przeciwko którym grać. Rozprzestrzenianie piłki nożnej poza granicami Wielkiej Brytanii, głównie ze względu na wpływy brytyjskie za granicą, zaczął powoli, ale szybko nabrała tempa i szybko rozprzestrzenił się na wszystkich częściach świata, a dziś jest to niezaprzeczalna prawda, że ​​gra ma zagorzałych fanów wszystkie na całym świecie.
nie komentowano | odsłon: 2 523Ostatnie zdjęcia kompletna galeria

Maszycanka Maszyce - MKS
MKS - Sportowiec Modlniczka