Walne zebranie !!!

Na przykład, gdy kopanie piłki w kierunku bramki, siła będzie działać na rzecz bardziej potężnym strzale jeśli przeszkoleni z abs, pleców i mięśni nóg, ale w tym samym czasie ?? ty będziesz musiał kopać piłkę idealnie, jeśli Ciebie chcemy osiągnąć naprawdę mocny i precyzyjny strzał. Jako opona raz umieścić go ?? moc jest niczym bez kontroli. -Soccer Endurance Istnieją dwa rodzaje wytrzymałości, krótkie i długie odległości. Krótki wytrzymałość odnosi się do zdolności do sprintu dłużej i długie trwanie jest bardziej ogólne, a to pomaga zdjąć cały mecz. To ?? ważne jest, aby wiedzieć, że wytrzymałość ISN ?? t tylko są w stanie biec do piłki dłuższy w meczu. Jeśli znudzi, będzie również trudniej, koncentrując się na grze, skoki, problemu, drybling, wykończeniowe i tak dalej. Więc o dobrej wytrzymałości może pomóc uzyskać najlepsze z siebie na dłuższe okresy czasu. Zauważ, że ?? s bardzo trudno dostać się do poziomu, na którym można uruchomić bez wytchnienia, nawet w ostatniej fazie meczu. Nawet profesjonalni piłkarze, które są częścią najpotężniejszych klubów na świecie stają się zmęczeni po 80 min, lub wcześniej, jeśli grali wysokie tempo gry. -Soccer Agility Agility może pomóc na kilku poziomach w piłce nożnej. Bramkarze będą mieć lepsze refleks i ?? że będziesz w stanie dostać się do wysokich piłek szybciej, jeśli ?? one ponownie bardziej zwinny. Obrońcy będą trudniejsze do dryblować i ich odbiorów będzie bardziej dokładny i czysty, z odpowiednim poziomem zwinności. Pomocnicy może dryblować z łatwością, jeśli ?? one ponownie zwinny i strajkujący dobrze wokół szybkości w celu uzyskania przed znalazł i zakończyć się na krzyże lub przecierali drogę do celu, jeśli to możliwe.