Aktualności

Wiosna w Krakowskiej A Klasie

| | Autor: admin
Podobnie jak z zamieszania mocy wytrzymałości, niektórzy ludzie mają tendencję, aby umieścić znak równości pomiędzy szybkością i zwinnością. Podczas gdy sprawność odnosi się do szybkich reakcji, prędkość odnosi się do prowadzenia na pełnym gazie, na dłuższym dystansie. Właściwie, prędkość z dwóch elementów: przyspieszenie i prędkość maksymalną. Przyspieszenie trwa od momentu rozpoczęcia sprintu, aby sekundę lub dwie, zanim będzie można osiągnąć prędkość maksymalną. Rzeczywiście, zwinność odgrywa kluczową rolę w przyspieszeniu, ale ma niewiele wspólnego z maksymalną prędkością. Więc skupienie się na ćwiczeniach agility może poprawić przyspieszenie, ale twoja prędkość jest trudno poprawić, gdyż ?? y zależy od wzoru obejmującego swoją mniejszą wytrzymałość organizmu, naturalną konstytucji i techniki działa.
nie komentowano | odsłon: 2 438Ostatnie zdjęcia kompletna galeria

Maszycanka Maszyce - MKS
MKS - Sportowiec Modlniczka