Aktualności

Witamy w „A” klasie”

| | Autor: admin
Postaraj się mieć krok po kroku, kiedy uczysz się sztuczki piłkarskie, kwalifikując je na poziomach trudności. Zacznij od tych podstawowych, przejść do zaawansowanych ruchów, a gdy pojawi się obu tych kategorii oraz pod butem, wypróbować te specjalne niewielu, które są bardzo trudne do opanowania. Oczywiście, jeśli ?? re ćwiczenia te ruchy samemu lub z pomocą przyjaciela, ty ?? będziesz w stanie wykonać je bez lub z niewielkim oporem, co rzadko zdarza się w prawdziwym meczu (a jeśli nie? ? s żadnego oporu, dlaczego mielibyśmy je wykonywać w meczu, tak?). Więc oprócz uprawiania rzeczywisty ruch, ty ?? ll również do pracy na czas ze swoich sztuczek piłkarskich i umiejętności.
nie komentowano | odsłon: 7 304Ostatnie zdjęcia kompletna galeria

Maszycanka Maszyce - MKS
MKS - Sportowiec Modlniczka