Zarządstrona główna

To było również świadectwo urodzenia Związku Piłki Nożnej, lub po prostu FA, który jest nadal rządził angielskiej piłki nożnej w dzisiejszych czasach i miał ogromne znaczenie w całej historii piłki nożnej w Anglii i sposób, w jaki ewoluował. Angielski Piłka nożna Historia ?? Ważne Kamienie milowe Z czym słusznie uważany Anglia wynalazcy nowoczesnej piłce nożnej, można by się spodziewać, że będzie jednym z najbardziej udanych drużyn narodowych na świecie. Jednak, mimo że kilka światowych graczy klasy piłki nożnej w całym czasie i mimo że zawsze faworytów zawodów zaczynają się, English National skład osiągnięty jedynie kilka istotnych wydarzeń w całej historii piłki nożnej w Anglii. Apogeum angielskiej piłki nożnej i najważniejszy rozdział w historii jest napisane w całej historii piłki nożnej w Anglii był zdecydowanie udany bieg Pucharu Świata w 1966 roku, konkurs, który odbył się na angielskiej ziemi, dając im przewagę uchwycić ich długo- oczekiwany trofeum. Zespół 1966, dowodzony przez legendarnego Bobby Moore i innych kluczowych elementów, takich jak Jackie Charlton czy Geoff Hurst regularnie grać, pozostaje najlepszym drużyny narodowej w całej historii angielski nożnej, zwłaszcza, że ​​ich sukces nie został wynosiła od wieków.